Förtroendevalda

Ordförande

Tommy TheorinTommy Theorin
tommy@ipraktiken.se
Jurymedlem i Malmö stads idrottspris
Representant i Fritidsnämndens dialoggrupp
Jurymedlem i Årets förening och Årets eldsjäl
Jurymedlem i Walk of Fame


Vice ordförande

Kristin KringstadKristin Kringstad
kriskringstad@hotmail.com
Kontaktperson stadsområde öster
Jurymedlem i Årets förening och Årets eldsjäl (ersättare)
Suppleant i Fritidsnämndens dialoggrupp

 

Sekreterare

Bo MalmquistBo Malmquist
bo.saljmaster@comhem.se
Kontaktperson stadsområde väster

 

 

Kassör

Pehr MalmströmPehr Malmström
Kontaktperson stadsområde söder
malmen41@icloud.com
Representant i Fritidsnämndens dialoggrupp

 


Ledamot

Linda LiljedahlLinda Liljedahl
linda_liljedahl@hotmail.com
Kontaktperson stadsområde norr

 

 

Ledamot

Lars TwetmanLars Twetman
lasse.twetman@gmail.com
Kontaktperson stadsområde norr

 

 

Ledamot

Johnny NeldebornJohnny Neldeborn
johnny@neldeborn.se
Kontaktperson stadsområde innerstaden

 

 

Ledamot

robert_info
Robert Johnsson
macjohnsson@gmail.com

 

 

Ledamot


Sören Busk
skb@malmo.friskissvettis.se

 

 

Hedersordförande

Leif AlmöLeif Almö
almo@scandnet.com
Kontaktperson stadsområde innerstaden

 

 

Hedersledamot
Lars Johnsson
lasse@mai.se

Hedersledamot
Bertil Jönsson
bror.bertil@tele2.se

Revisorer
Evald Fridén, evald@skanskhandboll.se
Per Tegsved, per@tegsved.se
Kaare Hansson (suppleant)

Valberedning
Paul Alfons (ordförande), paul.e.alfons@gmail.com
Karin Heri, karin.heri@mff.se
Bo Malmquist, bo.saljmaster@comhem.se